0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Grafic
Logo
Критерій сортування
Виробник:
SUZUKI
Результат 1. 6 із 6

SUZUKI LET'S

Товари

Ціна для продажу: $630
Ціна для продажу: $550
Ціна для продажу: $750
Ціна для продажу: $600
Ціна для продажу: $580
Ціна для продажу: $500

Придбати SUZUKI LET'S 

Мобільність та доступність – можливість їздити куди та коли завгодно – ключові переваги скутера серед інших видів транспорту.
Цей, на перший погляд, простий різновид мотоциклів, користується величезною популярністю не лише серед сучасних жителів міста, а й, особливо, в заміській місцевості.
Висока ефективність, практичність та маневреність скутера дозволяє бути мобільним та незалежним від міської метушні й вічних заторів, адже завдяки його габаритам, вартості та відносно невеликій витратності, кожен може дозволити собі використати усі його переваги як в умовах мегаполісу, так і за його межами.

Продаж скутерів SUZUKI LET'S з Японії

Завдяки невеликій вазі та оптимальному діаметру коліс – це ідеальний варіант як для міста, так і для заміських трас чи сільських доріг.
Скутер стане відмінним альтернативним транспортним засобом не лише для початківців у світі моторуху, але й для вже досвідчених водіїв.
Осідлавши його, ви станете повноцінним учасником дорожнього руху і не будете обмежені нічим, окрім правил дорожнього руху та запасу палива в бензобаку.

 

0
Корзина
 x 
Корзина пуста